П`ятниця, 19.09.14, 16:49 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Чим живемо » Абітурієнт

Суміжні спеціальності й перекваліфікація — значна перевага вступної кампанії Природничо-гуманітарного коледжу ДВНЗ «УжНУ»
Природничо-гуманітарний коледж ДВНЗ «УжНУ»
Проти минулого року кількість абітурієнтів коледжу, що функціонує у складі УжНУ, зросла вдвічі. У новому навчальному році підрозділ готуватиме фахівців за новою спеціальністю – «Будівництво та експлуатація будівель і споруд». Ще одна, не менш важлива новина для тих, хто здобуватиме тут освіту за контрактом, — це те, що оплата за навчання теж залишилася на рівні минулого року.

«Найбільший попит під час вступної кампанії має спеціальність «Правознавство»: конкурс становить 4 особи на місце, - розповідає Галина Монда, секретар відбіркової комісії Природничо-гуманітарного коледжу. - Популярні й інші спеціальності: «Розробка програмного забезпечення», «Фінанси і кредит», «Будівництво та експлуатація будівель і споруд».

Зазвичай коледж набирав абітурієнтів після 9 класу. Цього року з’явилася можливість приймати на окремі спеціальності випускників й 11 класу, які мають результати ЗНО не менше, як 124 бали. Їх зараховують одразу на другий курс стаціонару або на заочну форму навчання на перший курс.

Галина Монда, секретар відбіркової комісії Природничо-гуманітарного коледжу
«Завдяки новим правилам прийому Природничо-гуманітарний коледж отримав більше можливостей для зарахування студентів як на денну, так і на заочну форми навчання. Це свідчить про високий рівень професійно-кваліфікаційної роботи викладачів», - коментує секретар відбіркової комісії Природничо-гуманітарного коледжу.

У новому навчальному році мають змогу здобути другу спеціальність ті, хто вже має освітньо-кваліфікаційний рівень «молодший спеціаліст». Такі абітурієнти можуть вступати відразу на другий курс стаціонару. При цьому обов’язкова умова споріднених спеціальностей: у цьому році ними були «Розробка програмного забезпечення» і «Землевпорядкування».

Інша нова категорія абітурієнтів, яка також з’явилася цього року, – це кваліфікований робітник. Це стосується передусім осіб, які завершили професійні ліцеї. За спеціальностями комп’ютерних технологій та економіки їх також приймали на другий курс. Ця умова також дійсна лише для споріднених спеціальностей.

За рахунок подібних нововведень і збільшилася кількість абітурієнтів, - зазначають працівники коледжу. Не менш важливою перевагою є також можливість вступити на навчання в УжНУ після завершення навчання у цьому структурному підрозділі — випускників коледжу зараховують окремими групами для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра.

Наталія Каралкіна
Категорія: Абітурієнт | Додав: Lucky (01.08.13)
Переглядів: 521 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar